top of page

 

80.

Vážení, milí Bisovi, 

dnes jsme si již potřetí přehráli I.část vašeho báječného koncertu. Jste skvělí ! Všichni včetně vašeho hosta Jiřího Zmožka. Dovedeme si představit, jak jste si koncert užili. Ze srdce vám to přejeme a těšíme se, že tento snímek od vás není poslední. My vzhledem k zdravotnímu stavu již nikam nechodíme, o to více si vážíme, když se můžeme kochat vašimi melodiemi . Pan doktor Hubáček je opravdu borec ! Přejeme vám hodně dalších úspěchů, mnoho radosti z koncertů a muzikantskou dlouholetost ! Zdravíme vás a děkujeme ještě jednou.

Přibylovi Maruška a Karel

79.

Liebe Bohunka, lieber Joska und Romantic

vielen Dank von Eurem Konzert, aus Filharmonie HK.

Ihr habt mir eine große Freude bereitet, da ich Eure Musik gerne höre.

Auch, das Ihr mit Euer Musik eine große Lücke ausfüllt.

Ich wünsch Euch , und Euer Band weiterhin viel Erfolg  und Spaß beim musizieren.

Auch  Gesundheit und Zufriedenheit.

 

Herzliche Grüße

Helmut und Anna.

78.

Dobrý den pane Petře,

zdravím Vás v novém roce a doufám, že bude příjemný.

K Vašemu koncertu  ve Filharmonii, úsilí, které jste dali do přípravy koncertu bylo opravdu z mého pohledu v konečné fázi slyšitelné i viditelné. Nejen opět Vaše krásné písně a skladby, ale i účast hostů mě mile překvapila.

Krásný hlas od pana Zmožka mě přenesl do dob mého mládí (krása) , ale i podání mladého souboru STO Jazz Orchestru. To jsem opravdu nečekala, že tolik mladých lidí se věnuje hudbě (i hoši) a nejsou přilepený k mobilu. Sice to trochu znám od Johanky, která dochází do tanečního kroužku na Střezinu.

Od Vás je to krásné gesto, že i těmto mladým dáváte šanci se zviditelnit. Já mladé generaci dávám také zelenou jsou šikovní, bystří a někdy snaživý. Vidím to u našich vnuček.

Tímto Vám děkuji za krásný zážitek a přeji Vám mnoho osobních, hudebních i pracovních úspěchů.

Pěkný den a s pozdravem  Jana Malá  

 

 

77.

Moc hezký koncert a moc ti to Bohunko slušelo.

Pavla

 

76.

Ahoj Bohunko, 

ještě vstřebávám  včerejší zážitek z vašeho koncertu ve Filharmonii. Bylo to úžasné, pravdivé a dojemné, gratuluji celému Romantiku k úspěchu a výběru hostů. Moc se vám to povedlo. Přeju hodně dobrých nápadů na příští vystoupení.

Míla Št

 

75.

 

Moc děkujeme za krásný koncert

Ája a Emil Kubišovi

 

 

74.

Zdravím Vás paní Bisová,

snad  tam někde nahoře to někdo zařídil a zústal mi Váš e-mail. Tak si dovoluji Vám napsat. 10.12. 2023 jsem byla s kamarádkou na Vašem koncertě ve Filharmonii.  Koncert byl moc pěkný !!!  Až jsem někdy slzela.

Skladba pana  Petra Hubáčka -  MONUMENTAL HISTORY mě ovšem dostala nejvíc !!!  S tím korábem vzadu jsem zažívala zkázu TITANICU!!!

Opravdu  skladba misteriozo!!!!    Pozdravujte pana Hubáčka a Valju !!!

Ivana  Musilová 

 

73.

Milá Bohunko a Pepo a romantici 

Neděle byla díky Vašemu koncertu dokonalá. Byla s námi i malá Viktorka a teta Pavla, moc jsme si to díky Vám užily.

Blanka Česáková

 

72.

Ahojda Petře,

Tvá hudba i texty mají v sobě něco hlubokého a nadčasového, jako by ani nepatřily do tohoto světa, plného násilí, zloby, nenávisti, krve a vraždění. 

Tvoje dílo mohou chápat a cítit jen lidé, kteří mají hluboké životní zkušenosti a nebo mladí, jejichž duše je ještě otevřená a k Bohu vedená.

Díla velikánů stíhá pravidelně stejný osud - až svět ocení bohatství jejich tvorby, tak oni již většinou mezi námi nebývají. Ale Tobě z celého srdce přeji, aby sis té slávy ještě hodně užil. Do hudební nesmrtelnosti jsi už vstoupil a ani o tom nevíš.

Přeji Ti ať zkomponuješ ještě hodně krásných melodií a napíšeš mnoho dojemných textů.

Fanda Jeřábek

 

71. 

Milá Bohunko a Pepo.Dekuji Vam za krásný zážitek ,Viktorka byla taky nadsena ,nečekala, že bude také součástí koncertu,bylo to moc milé a dojemné.Ja jsem velmi pookrala a jsem za Vaše koncerty vděčná.Pohladi a potesi .Myslim,že máte další posluchace😄Přeji krásný víkend.​ Blanka

70.

Děkuji za přání, přeji vám všem ať se daří ve vašem veškerém konání a provází vás pevné zdraví a ať rozdáváte radost a spokojenost.

Krásný nový rok 2023 přeje I.S.

 

69.

Bohunko, všem Vám velká poklona a díky za něžný a kouzelný večer... jste taková velká srdíčka🔥💫✨

P.P.

 

68.

BOHUNKO, MOC DĚKUJU, JE TO NÁDHERA. TO JSEM POTŘEBOVALA JAKO NÁPLAST NA BOLAVOU RUKU I DUŠI. 

ZDRAVÍM VÁS OBA, MĚJTE SE HEZKY V NOVÉM ROCE. VĚŘÍM, ŽE SE NA ZÁMEČKU SEJDEME.

H.Z.

 

67.

Děkuji za krásný hudební zážitek. Máte šikovnou dceru a Bohunka moc pěkně zpívá. Písničky mají pěkné texty. Má to vysokou uměleckou hodnotu, kam se hrabou některé pořady v televizi. Posílám všem hlubokou poklonu.

 

66. 

Bohunko, moc si užívám, krásná hudba a řekni mi, jak můžeš zpívat ty Petrovy texty, aniž bys plakala? Já teda brečím furt..

J.B.

 

65.

Krásné. Přejeme požehnané Vánoce a hodně zdraví a štěstí, ať můžete dělat radost těm, kdo rádi poslouchají vaše skladby.

E.V.

64.

 

Bohunko, teprve dnes jsem si uvědomil, že jsem ti nepoděkoval za nádherný muzikantský vánoční pozdrav.
Písnička je opravdu kouzelná. Má líbeznou melodii, skvělý text a i tobě za interpretaci dávám 1 s hvězdičkou !
V době vánoční jsme slyšeli celou řadu koled, ale i nových melodií, a bez nadsázky a rád ti sděluji, že tato vaše nová vánoční písnička nás zaujala ze všech nejvíce. Možná i proto, že styl vašeho Romantic bandu je nám již dlouho blízký. Opět se vám podařilo vytvořit dílko, které určitě nikdy nezapadne. Upřímně vám všem blahopřeji a upřímně děkuji. Veselého Silvestra a šťastný celý příští rok vám přeje - Karel Př.

 

63.

Ještě, včera jsem narazil na ten Váš vánoční klip a musím Ti říci, že to bylo dokonalé!!! Po všech stránkách moc pěkné, profesionální a gratuluji. Asi jediným negativem byla zima při natáčení (jak jste se zmínili) - to bych vytknul! A musím říci, 

že jsi to nejen kouzelně zazpívala, ale moc Ti to slušelo.

Mirek

 

62.

 

Hallo Ihr lieben Vier, liebe Bohunka ,

vielen Dank für Dein schönes Lied zu Weihnachten ,auch wenn ich die Sprache nicht verstehen kann, aber die Musik bringt alles

zum Ausdruck. Du hast eine sehr schöne Stimme.

Wir wünschen Euch ein frohes Weihnachtsfest und einen guten Start in ein erfolgreiches „Neues Jahr 2022“ vor allem aber Gesundheit 

und Zufriedenheit.

Herzliche Grüße Helmut und Anna

 

 

61.

Milí přátelé,

děkuji za velmi hezké přání, písnička se mně velmi líbila, dovoluji si přeposlat děvčatům ze skupiny Floriteam. Přeji vám

všem v příštím roce 2022 hodně zdraví, spokojenosti, dobré nálady a řadu úspěšných nových písniček, které nás potěší.

Jana Florianová, za skupinu Floriteam a Spolek Klub seniorů Doudleby n. Orlicí

 

60.

Přijměte můj vánoční pozdrav a dík, pěkná píseň, pětkrát jsem si to pustil, hlas houslí a zvonečku  /jsem si domýšlel?/, mi připomněl Vrchlického, jak táhnou nad závějí ........a někde až v dálce zanikaj, a já si na ty ...  my tady říkáme houslím " hegedy",  POTRPÍM.  No co dodat ?  Ahoj příště .... Jarda Sedl.

 

59.

Ach, Bohunka und Joschka, was für zwei schöne Konzerte aus der Kirche und dem Café! Ich danke Euch sooooo sehr, ein schönes Geschenk zu Vanoční ...... Ihr seht toll aus!     

Eure Birgit

 

58.

Děkuji za zaslání romantické muziky. Pan Dr. je moc šikovný a hraje Vám to báječně. Zdravím také Otu. 

Upřímně Luboš H.

 

57.

Vážená paní Bisová,

ta Vánoční píseň je moc krásná a díky za její zaslání. Totiž je krásný i doprovod, všichni  jsou skvělí hudebníci.

I já Vám přeji úspěšný celý rok 2022                                           

Hana Svobodová

 

56.

AHOJKY - DĚKUJI ZA PŘEKRÁSNOU PÍSNIČKU A PŘEJI SLUNÍČKOVÉ DNY - ZUZI LUNÁČKOVÁ

 

55.

Milá Bohunko, to bylo od vás milé pohlazení po duši, moc děkuji a přeji Tobě a celému ROMANTC BANDU, aby se dařilo a mohli jste dělat, to co vás baví, zpívat a hrát pro lidi a rozdávat svými úsměvy, pohodu a radost. Někdy ukápne i slzička, jak vám to ladí. Mám vás ráda, vaše věrná posluchačka, sokolka-- Anča Sokolová

 

54.

Bohunko, moc děkuji, krásná píseň a moc ti to sluší.

Míša Schmit

53.

 

Děkuji za přáníčko k Vánocům Bohunko, zpíváš to opravdu krásně a profesionálně, - hluboká poklona. 

Jarda Štěpán

52.

Strádá, kdo se neztiší...

Mnoho moudrosti a pravdy ve vašich písních.
Tentokrát to na mně nepůsobilo tak romanticky jako minule,
ale ta pravda a smělost ve zpěvu i muzicírování tam byla opět.
I když v jiném balení. Máte z toho jistě radost,
Dobrá práce!
S pozdravem Jiří Zmožek.
Pozdravujte celý band.

 

51. 

Ahoj Stáňo,

Díky za další pozvánku...

Samozřejmě jsem si vás poslechla a vlastně se váš koncert stal téměř pravidelnou součástí nedělní pohody u nás doma (pouštíme si ho opakovaně) J A moc se mi líbí, jak spolu s vámi zpívají při mši na Zámečku i ministranti v pubertálním věku. Je úžasné, co děláte. DÍKY MOC!!!

Přeji zdar vaší hudební práci J

Pavla

 

50.

 

Dekuji mnohokrat  za pekny koncert. 

 Zdravi Alena a Ivan👍🙏🙏❤️ (Austrálie)

49.

Drahý příteli děkuji, rád se podívám.

Jiří Zmožek

(Před druhým online koncertem)

48.

 

Pane doktore zdravím a děkuji za Vaši nabídku k poslechu Vašeho druhého koncertu. Váš první koncert mne hluboce oslovil. Žasnu nad Vaší hudební, ale i textovou invencí. Vnímám v něm otisk Vašeho života poctivě a zodpovědně živého. Chápu, že mnohé osloví. Pán Bůh Vám žehnej.

F.H.

47.

 

Vážený pane doktore, díky za váš koncert z 15.9., který jsme sledovali při příležitosti 86. narozenin mojí maminky. Všem se velmi líbil hudební projev Vaší formace a také jsme obdivovali myšlenkově bohaté texty. Rozhodně to přispělo k příjemnému prožití oslavy. Skutečně obdivuji Vaši schopnost věnovat se hudbě na této úrovni při zdravotnické profesi a klobouk dolů! Přeji krásné podzimní dny a vyřizuji pozdrav a dík od maminky a manželky

F.H.

46.

 

Ahoj Petře, tak jsem si dala koncert a super. Dívka váhavá, Náš malý svět a Země spálená nemají chybu. 

Hezké texty a hudba... Nějak jsem si za covidu na online koncerty zvykla... I když naživo to je jasný, je lépe... Snad už bude dobře.

Ať se daří. Ahoj

P.V.

45.

 

KRASNÉ, KRASNÉ, KRASNÉ!! UMÍTE POTĚŠIT URČITĚ VŠECHNY SRDCE. A MNĚ ZPŘÍJEMNILI ČAS

J.L. (Austrálie)

44.

 

Dobrý večer, pane doktore,

slzím, smekám a klaním se až k zemi z Vašeho online koncertu. Úžasné, krásné, lidské texty a nádherná hudba je balzám na duši. Jsem přesvědčen, že valná část profesionálních textařů a skladatelů, by Vám mohla tiše závidět.

Dal jsem si k poslechu dobrou lahvičku vína a kdybych se s bráchou nedomluvil, že pojedeme zítra ráno na houby, tak si dám obojího repete.

Snad jen malililinkatá výtka závěrem. Jsem absolutní analfabet, co se týče hudby, takže nevím, jak je to složité. Kdybyste mohli účinkovat bez not, tak by to bylo ještě o level výš. Třeba, když zpíval bubeník a díval se při tom do not, místo do kamery, tak to nebylo úplně ono. Ale jinak prostě famózní večer

Ještě jednou se klaním a mějte se fajn.

M.F.

43.

 

Vážený pane doktore.

Děkuji a cením si vašeho pozvání, velmi se těšíme a ve středu v 19,00 si vás zapneme.

Jiří Zmožek

(Před online koncertem, ihned po skončení premiéry koncertu telefonát…)

42.

 

DĚKUJU MOC ZA MILÁ SLOVA A TĚŠÍM SE. DÍKY ŽE JSTE SI VZPOMNĚL. MĚJTE HEZKÝ DEN A AŤ SE VŠE DAŘÍ...

MARCEL ZMOŽEK

(Před online koncertem)

41.

 

Ahoj Petře, koukám, je to od tebe obdivuhodné, kde bereš sílu, energii i inspiraci! Hezky se to poslouchá. Tak nějak bych řekla, že texty i melodie kopírují tvé rozpoložení, stav duše i prožitá léta,

E.V.

40.

 

Ahoj Petře,

Moc a moc zdravíme a Tobě i celému Tvému týmu mnohokráte děkujeme za nádherný zážitek!!! Bylo to opravdu kouzelné a přeneslo nás to alespoň na chvíli do „jiného“ světa. Děkuji Ti za tu pohodu a okamžiky krásy, lásky a klidu.

H.H.

39.

 

Dobrý večer pane doktore,

děkuji moc za pozvánku. Budu se těšit na váš koncert. Je to od vás milé a moc si toho vážím. V dnešní době lidé stále někam pospíchají a ženou se za hodnotami, které nejsou pro život důležité. Věřím, že texty vašich písní dodají všem hodně síly a energie.

D.N.

38.

 

BEAUTIFUL SHOW, THE CZECHS ARE HIGHLY TALENTED - SUPER.

J&L Hejl (Austrálie)

 

37.

SKVĚLÉ !!!

Díky. Moooc ráda jsem Vás viděla a slyšela. A hlavně o Stáně jsem nevěděla, že hraje na housle (a možná se jimi i živí). Udělali jste mi obrovskou radost.

Pa 

Mám Vás ráda. Dávejte na sebe pozor.

Vaše Miluška

 

36.

Milý Petře,

u příležitosti Farního dne na Novém Hradci Králové Ti chci upřímně poděkovat za tvoje angažmá, kterým provázíš mše svaté na Zámečku.

Rovněž děkuji Tobě, Bohunce a Jožkovi Bisovým a Stáně Eliášové za program, který jste uvedli na letošním Farním dni. Díky patří i odvaze, s níž jsi mě pozval k hostování v Romantic bandu.

S přáním krásných a požehnaných dní,

in pace Christi

Prokop 

35.

 

Liebe Bohunka, lieber Josef,

 Ich wünsche der Romantic band weiterhin viel Glück und großen Erfolg.

 Herzliche Grüße Helmut

 

34.

 

Dozněly poslední tóny Vašeho ONLINE KONCERTU a tak Vám s Hankou chceme oba moc poděkovat za krásný zážitek.

 Bylo to opravdu velice pěkné, nádherné Petrovy písně, krásné podání - lepšíte se s každým vystoupením.

 Přejeme Vám hodně úspěšných vystoupení a mnoho skalních i nových posluchačů.

 Ať se Vám daří.

 Z celého srdíčka přejí HaF Jeřábkovi

 

33.

 

Přátelé,

mám zprávy, že se Váš koncert povedl a naši klienti byli spokojení J

 

S pozdravem

Petra Knížková

asistentka marketingu

Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

32.

Zdravím Tě Bohunko krátce po koncertu Vaší kapely Romantic band Petra Hubáčka, který jste měli dnes, ve středu 18.8.2021 na Šrámkově statku v Pileticích.

Koncert se nám moc líbil, jak pojetím vlastní tvorby, tak realizací všech účinkujících. Tvé podání jednotlivých písní dokazuje, že si držíš stále um, tak jak jsme Tě znali za mlada. Obsah písní v Tvém podání ještě více vyniká zřetelným projevem. Umocňuje to požitek pro posluchače. Díky za to. Byl jsem mile překvapen, že jsem mezi hudebníky Vaší kapely zaregistroval Otu Hrouzka. Jeho působení v kapele je jistě zpestřením celkového projevu Vaší muziky.

Jako poděkování za hezky prožité odpoledne Ti posílám pár fotografií.

 

Přeji Ti pevné zdraví a další pozitivní ohlasy na vystoupení Vaší kapely.

 

Hrubeš Vladimír HK

31.

 

Díky moc, krásná písnička k letošním Velikonocum jak vyšitá ...............

Vaše banda perfektní jako vždy a teď konečně velká pochvala i zvukařovi.

Konečně si posluchač může vychutnat tu nádheru vašich písní a všechny nástroje včetně vokálu.

Teď jste opravdu profíci, moje veliká gratulace!! Takhle by to chtělo udělat i pár těch vasich nejlepších evrgrínů.

Balzám na duši - díky.

Zdraví a mnoho úspěchů přeje HaF

 

 

30.

Bohunko, to je moc hezká písnička, a opravdu "dnešní"! Děkuji!

Ale už aby byla možná ta živá hudba!!! Snad se dočkáme. Mějte se hezky, užívej si velikonoc plné pohody.

Hanka Z.

 

29.

Bohunko,

vtipné, děkujeme za pozdrav a písničku Velikonocům. No, právě zpívání zakázáno....obchody zavřené .............

Wendy

28.

Romantici Bohunko, Stáňo, Jožko a Petře,

za jarní pozdrav, se záznamem koncertu, moc, moc děkuji, byl opravdu vynikající! A k houslistce paní Stáni? Jen ten, kdo se na tento kouzelný nástroj učil dobře ví, jak je těžké se dopracovat k úspěšnému zvládnutí této hry. Já se na housle učil plných jedenáct let a při nácviku jsem často dost trpěl. Později jsem se učil na trubku, saxofon, harmoniku, trombon a to již byla pohoda, to s houslemi nelze srovnávat. Proto mám ke každému dobrému houslistovi velikou úctu. Paní Stáňa mě oslovila, má krásný přednes, hudební cit, je ozdobou vašeho Romantic bandu.

Moc vám přeji, abyste brzy mohli zase vystupovat a znovu těšit svými melodiemi stovky vašich posluchačů.

Zdraví vás všechny Karel Přibyl

 

27.

 

Milá Bohunko,

moc děkuji za krásný jarní pozdrav. A všichni si moc přejeme, abychom zase mohli žít normálně a třeba si dopřát vaše krásné melodie. Pozdravuji všechny.

Helena Vostrovská

koordinátorka sociálních služeb

26.

Hodně zdraví milí kamarádi z Romantic Bandu. Snad se už konečně bude tenhle blázinec obracet k lepšímu.

Věrka a Luba

děkuji za krásné blahopřání a přeji všem ROMANTIKŮM, ať Vám to v příštím roce hodně hraje a zpívá.

Hanka Žatečková

 

Dobrý večer paní Bohunko.

Děkuji za nádherné přáníčko. Vám i celé rodině a skupině Romantiků přeji hodně úspěchů ve zpívání a hlavně všem zdravíčko.

Starosta obce Liberk

Díky moc, rádi si vaši krásnou muziku zase poslechneme a připomeneme.

Zdraví HaF

Liebe Bohunka, lieber Joszka,

ich wünsche Euch weiterhin viel Erfolg mit Euer Romantic Band vor allem aber Gesundheit

Ein Dankeschön für das Foto.

Herzliche Grüße Helmut


Díky moc, je to super PF to se Vám povedlo gratuluju. Josef a Marcela

 

Bohunko, Vaše novoroční prání je nádhera! Moc děkuji tobě, tvému Jožkovi, MUDr. Hubáčkovi a paní Eliášové. Slyšet tvůj krásný hlas je pro mně vždy potěšením. Kéž se setkáme v příštím roce ...Přeji vám všem aby se vám dařilo v osobním u hudebním životě!
Hanka Zrůstová

 

Děkujeme, už se nemůžeme dočkat koncertu!!  M a P

 

Za hezky PF - mail srdecne dekujeme!

Jarda a Grazia /Švýcarsko/

 

Za tým Rodinných pasů v Královéhradeckém kraji přeji pohodové a klidné prožití vánočních svátků a v novém roce hodně zdraví, optimismu, pevných nervů

a životní energie. Děkujeme za vaši přízeň a spolupráci a těšíme se na setkávání s vámi v lepších časech

Hedvika Peremská

 

Dobry vecer Bohunko a Jozko,

pamatujeme, ze byl pro dneska vecer vas slavnostni koncert planovan. Je nam velmi lito, ze ted neni. A je to predevsim skoda za vas a vase publikum. Doufame na setkani v lepse casi.

Maria a Eberhard /Německo/

25.

Dobrý večer pane doktore! Chtěla jsem Vám poděkovat za dnešní koncertík na Zámečku. Cítím ve Vašich písničkách velkou bolest a moudrost zároveň, moc se mi líbí. Ještě, že jsem  s sebou měla děti, jinak bych asi bulela od začátku do konce..... Evangelizace hudbou je velká věc, za génia v tomto směru pokládám Jiřího Pavlicu, Vaše hudba je jiná, ale myslím, že máte solidně našlápnuto. )) Požehnanou neděli! MK

 

24.

Ahoj Stáňo, koncert paráda, počasí vyšlo, bylo teplo, nepršelo, já si zase nabila baterky, jak se říká.

Jinak jste udělali veliký krok dopředu ohledně ozvučení. Tedy, co já jako naprostý laik mohu posoudit. Tvoje housle byly nádherně slyšet, krásně vynikly. Když si představím, že já jsem také v minulosti hrála na housle ...., a nyní již  nezahraji vůbec nic, tak to je člověku líto. Proto obdivuji, co dokážeš. Bylo to úžasné. Zdravím a měj se fajn. H

23. 

Milí přátelé,

moc děkuji za fotky a videa ze včerejšího koncertu.  Bylo to báječné!  Krásně zazpívané písně, která člověka povzbudí, k tomu prostředí Jiráskových sadů, zkrátka, nemělo to chybu, díky.

Posílám pár fotek, z jiného úhlu.  Zdraví Helena

22.

Liebe Freunde,

danke für die vielen Fotos, von Eurem Auftritt in der Philharmonie in Hradec Kralove, war schon ein Erlebniss und eine große Ehre für Euch.

Ich wünsche Euch, an dieser Stelle viel Glück und Erfolg, mit Euer Romantic band.

Herzlich Grüße von Helmut und Frau Anna.

21.

Děkuji za krásný zážitek dnes 1.1.2020 v kostele svatého Jana Křtitele . Některé písničky mi vháněly slzy do očí . Krásné texty, krásný hlas , opravdu jsem si to užila a jistě to nebyl poslední koncert, který jsem navštívila. Přeji vám všem , aby nový rok přinesl nejen štěstí, zdraví a lásku, ale také spoustu krásných písniček , které mají smysl a vedou k zamyšlení. Ještě jednou děkuji. Zdena

20.

Celému Romantic Bandu vřelé díky za koncert v Neratově

S pozdravem

MK

 

Dobrý den,

byla jsem nadšená a děkuji za krásný zážitek v Neratově, Helena Růžičková

 

19.

Ahoj Petře, i když opožděně, jsem Ti   chtěl poděkovat za velmi příjemný večer. Když jsem Vás poslouchal, cítil jsem, že Tvoje muzika je od srdce a od všech velice profesionálně podaná. Mě nejvíce oslovila ta část, kde jste hráli instrumentálky. Při poslechu se člověk dostával do jiné příjemné životní dimenze a úžasně to nabíjí. Jsem moc rád, že Tě mám.

Mojmír Strnad

 

Milý Petře, děkujeme za včerejší večer, bylo to moc pěkné a určitě je možné říct, že zrajete jak víno. Byla tam moje tchyně a uronila i slzu… Dana Kopecká

 

Velké BRAVO ne pro Petra Hapku nebo Horáčka, ale pro zubaře PETRA HUBÁČKA. Děkuji za milý koncert. Ahoj . Martin Strejc

 

Petře, zdravíme a byli jste skvostní. Děkujeme za úžasný večer. Hana Hamanová

 

Petře , koncert byl překrásný, seděla jsem se svojí maminkou v první řadě. Markéta Němečková

18.

Ahoj Bohunko,

byl to opravdu hezký koncert, jste moc šikovní a obdivuji Tě, jak si pamatuješ všechny texty.

A  víš, co se mi strašně líbilo? Fotografie, které jste promítali při písničkách. Některé byly opravdu luxusní. 

Eva Kocourková

 

17.

Ahoj Stáňo, zrovna jsem si říkala, že Ti napíšu. Letos mnohem lepší nazvučení, fotky úžasné.

Všimla jsem si… (obrázku pro matematiky, fyziky) Kamarádka byla nadšená.

Já teda taky, příjemné zastavení ve čtvrtletním shonu!

Kromě Tvého skvělého výkonu navíc jako bonus Prokop Brož s kytarou.

16.

Ahoj Stáňo,

koncert v sále Filharmonie se mi velice líbil. Brnknul na mou strunu. Fakt to potěšilo moji duši.

Pokud byste měli zájem, mohla bych Vás napojit na smiřické městské kulturní středisko a třeba byste mohli vystoupit také u nás. 

V kapli je nádherná prostora, jen tam nemám moc ráda mikrofony, ale šikovný zvukař si poradí.

Měj se hezky a těším se na viděnou

Hanka

 

15.
Gratulujeme, bylo to super, bylo to božíííííííííííííííííí a samé smajlíky

MaP

 

14.

Ahoj Bohunko, včera to bylo moc hezké a dojemné, příjemný večer.

Díky moc Zdena

 

 13.

Moc díky za krásný zážitek z vašeho koncertu v sále Filharmonie a 3 čtyřlístky

Ivana Schulerová

 

12.

Ahoj Bohunko a Jožko,

chci Vám pogratulovat k dnešnímu koncertu, který dopadl bezvadně. Bylo to opravdu moc pěkné, líbilo se nám to

a myslím, že obava z malé účasti byla zbytečná, lidí bylo dost a tak je zřejmé, že máte své vlastní početné publikum.

Přeji Vám, ať se daří i nadále!

Děkujeme za hezký večer.  

Špráchalovi

14.

Dobrý den, pane Mudr Hubáčku.

Byl jsem dnes u mého syna Marcela Zmožka a velmi pochvalně mi vyprávěl o tom, co slyšel v Hradci Králové na Pivovarském náměstí 19.9.2019, na koncertu u příležitosti Svátku seniorů. Myslím o Vašich písních a skladbách a rád se seznámím s Vaší tvorbou, o které můj syn Marcel tak pochvalně mluvil.
S láskou a očekáváním Vaši odpovědi

Jiří Zmožek

13.

Ahoj Bohunko a Jožko,

i přes skutečnost, že jsem Vám vyjádřil obdiv hned po skončení Vašeho koncertu v kostele, považuji za nutné ještě jednou poděkovat za velmi zdařilé vystoupení, a to po všech stránkách. Vycházíte z kvalitní podstaty (skladeb), která je velmi dobře zaranžovaná, takže přesto, že jde o rukopis jednoho autora, je dosažena dostatečná pestrost jednotlivých skladeb, nápaditost a jde o bezprostřední, živou interpretaci. Ten, kdo na Váš koncert přijde častěji, si zapamatuje některé skladby (pomalu se stávají hitem), ale stále se objevují skladby nové. Např. moje žena, již zná některé skladby podle názvu v programu a někdy mne překvapí tím, že cituje části textu na cestě z koncertu (to já zatím neumím). Kapele, jak dobře víte, prospělo doplnění o houslistku, a dnes bylo i velmi hezké vystoupení toho hocha na klarinet. Navíc nutno obdivovat smysl pro detail a dokonalou režii, včetně propagace a prezentace kapely. V pozitivním hodnocení, bych mohl pokračovat posouzením dalších aspektů, ale to by bylo moc dlouhé. Zkritizovat nemám co (až na jednu skutečně maličkost, se kterou se nedá nic dělat, není podstatná a tak). Jen chci upozornit, že jinak bývám k různým hudebním počinům docela kritický, ale toto si fakt myslím, a jsem pyšný, že takto hrají, pokud to tak mohu říci, moji přátelé.

Ještě jednou díky za moc hezký zážitek.

Vaši

Mirek a Laděna     

12.

Vážení, milí Bisovi, jsem velice rád, že jsem vás konečně viděl a hlavně slyšel "naživo". A protože moc dobře vím, jak chutná zasloužená pochvala, nemohu si odpustit vám upřímně k vašemu dnešnímu výkonu blahopřát. Byli jste skvělí! Pan doktor Hubáček je výjimečná hudební osobnost. Jako komponista má sice svůj nezaměnitelný rukopis, ale přesto je každá skladbička  jiná, originální, něčím zajímavá. A ty nádherné, duchaplné texty! A navíc klávesista i kytarista k pohledání! S takovým hudebníkem spolupracovat je určitě záviděníhodné. A Pepo, smím-li ti tykat, ty jsi mě taky ohromil. Za basou ti to nejen moc sluší, ale v každou chvíli přesvědčuješ, že tě muzika těší, že rád rozdáváš radost. Tvoje basa dnes opravdu "tvrdila muziku" a navíc - většinou jsi hrál zpaměti! Potěšil jsi mě i intonačně skvělým pěveckým výkonem jak v dvojhlasech s Bohunkou, tak v trojhlasech, kterých mohlo být na můj vkus i více.  Co říci k housličkám? Ty jsou ozdobou každé kapely, vždyť vždy byly jsou a budou královským nástrojem. Jsou mým srdečním nástrojem, jediným, na který jsem se vzdělával u soukromých učitelů i na hudební škole plných dvanáct let. Paní Stáňa svým skromným projevem velmi vhodně obohatila barevnost kapely. A Bohunka? Ta ode mne dostává hned několik jedniček s hvězdičkou.  Začnu průvodním slovem, což je taky tak trochu moje parketa. Bohunko, byl jsem na tebe pyšný, tvůj projev byl naprosto bezchybný nejen po obsahové, ale i formální stránce. Tvé pěvecké kvality dobře znám z dechovky, ale ty dnešní romantické písničky jsi zazpívala naprosto úžasně .A kolik znáš zpaměti náročných textů! V  jedné skladbičce sis také zarecitovala, a to naprosto fantasticky, profesionálně. Bisovi,. když k tomu všemu přičtu i skvělou projekci, vychází mi, že jste odevzdali téměř profesionální výkon, za který vám srdečně děkuji a upřímně blahopřeji. Přiznám se, že jsme s manželkou i několikrát oslzeli.

Přeji vám mnoho dalších úspěchů a těším se, že vám v budoucnosti budu nejen tleskat, ale že si taky ještě několikrát spolu zahrajeme a zazpíváme.

S pozdravy manželé Přibylovi.

 

11.

Ahoj Petře.Chtěl jsem ti poděkovat za velmi příjemný večer ve filharmonii. Když jsem tě na podiu viděl, byl jsem na Tebe hrdý, jako bych Tě z vlastního prsu odkojil. Jsem rád, že mám takto talentovaného spolužáka, a každýmu můžu říct, to je můj kamarád Huby.

Mojmír Strnad

10.

Dobrý den, paní Bisová.

Přicházejí mi děkovné maily za skvělý zážitek, který jste dnes připravili k oslavám MDŽ. Ty díky ale patří Vám a ostatním, kteří dnes vystupovali. Pozdravte je ode mne.

 

Senioři ČR - MO Hradec Králové

Mánesova 780

500 02  Hradec Králové 2


Se srdečným pozdravem

M. Kraus

 

9.

Petře, moc Ti děkujeme za krásný večer, který jsi nám dopřál. Bylo to setkání s láskou, něhou, velkým lidstvím a s pokorou, kterou mívají pouze výjimeční lidé, a Ty takový jsi. Díky.

Marcel Rošetský a Irena Rošetská

8.

Ahojda,

děkuji celému Vašemu orchestru za krásný zážitek z Vašeho koncertu a nádherné pohlazení po dušičce při kouzelných skladbách Petra Hubáčka. Moc prosím o vyřízení vzkazu a poděkování Vaší houslové hvězdě. Po dobu celého koncertu jsem si užíval její nádherné a čisté provedení všech pasáží, přesné přechody do poloh, kde tóny berou za srdíčko. Prostě nádhera a krása, velký zážitek, děkuji. Dejte ji ještě víc prostoru, ať melodii podmalovává dlouhými tóny a pak ji umožněte delší vstupy, aby se mohla projevit. Hraje fantasticky, nechte ji rozvinout a bude ozdobou Vašeho orchestru. Moc ji přeji další úspěchy, který určitě přijdou, protože na to má. Ještě jednou veliký dík za krásný zážitek z Vašeho vystoupení.

Zdraví F. Jeřábek

 

7.

Peťo, parádní koncert. Obdivuju tvou odvahu pustit se do tak velkého projektu, klobouk dolů. Ať vám to hraje a zpívá.

Ivana Musílková

6.

Milá Bohunko, měla jsem včera obrovský zážitek, prostě úžasné, nádhera, povznášející…. Jste úžasní, jsem moc ráda, že jsem tam byla. Všechno skvělé… pan Hubáček,  zpěv, Jožka, balet… skvělé . Máte všichni můj obdiv.

Zdraví Tě, Helena

 Helena Vostrovská  koordinátorka sociálních služeb

 

5.

Peťo. Moc s Nikčou děkujeme za krásný večer plný krásných písniček v krásném podání.

Ivana Zilvarová

4.

Ahoj Petře.ŽádnýHapka, Horáček, nejlepší je Hubáček!!! Ještě jednou velké díky za koncert ve filharmonii. Je to fakt obdivuhodné, jak jsou někteří lidé schopni dělat takové věci a ještě třeba vrtat zuby. Hezký den, po koncertě je to určitě úleva.

Dana Kopecká

3.
Milá paní Bohunko,

omlouvám se, že píšu až teď, ale jsem nějak zavalená povinnostmi ze všech stran. Nicméně na koncertě jsem byla a koncert byl úúúúžasný!!!!! Moc díky, bylo to opravdu krásné a myslím, že bylo i celkem hodně posluchačů. Díky taky za odkaz na nahrávku. Já jsem šla nakonec s kamarádkou, která jak jsem zjistila, se zná s Petrovou maminkou, a jí se koncert taky moc líbil a děkovala mi, že jsem jí vzala s sebou. Byl to opravdu nádherný zážitek.

Mějte se krásně, pozdravujte manžela a někdy se zastavte.

Krásný advent!

Štěpánka Sl.


2.

Ahoj Bohunko,

nejdříve ještě jednou velkou gratulaci ke zdařilému pondělnímu koncertu (posílal jsem ti hned večer SMS). Moc se nám to se ženou líbilo, příležitostně bych mohl podrobněji komentovat dojem z toho všeho.  Prosím pozdravuj Jožku!

Zdraví

Mirek Špráchal


1.

Milá Bohunko,

chtěla bych Ti moc a moc poděkovat, nejen Tobě, ale i celému triu. Byli jste báječní a Ty jsi úplná hvězda. Chtěli jsme s Františkem Vejvodou přijít Ti na závěr poděkovat, ale nevyšlo nám to. On musel ze zdravotních důvodů spěchat domů.

 

Mějte se všichni moc hezky a budu se těšit na setkání.

Hanka Žatečková

bottom of page