23. 

Milí přátelé,

moc děkuji za fotky a videa ze včerejšího koncertu.  Bylo to báječné!  Krásně zazpívané písně, která člověka povzbudí, k tomu prostředí Jiráskových sadů, zkrátka, nemělo to chybu, díky.

Posílám pár fotek, z jiného úhlu.  Zdraví Helena

22.

Liebe Freunde,

danke für die vielen Fotos, von Eurem Auftritt in der Philharmonie in Hradec Kralove, war schon ein Erlebniss und eine große Ehre für Euch.

Ich wünsche Euch, an dieser Stelle viel Glück und Erfolg, mit Euer Romantic band.

Herzlich Grüße von Helmut und Frau Anna.

21.

Děkuji za krásný zážitek dnes 1.1.2020 v kostele svatého Jana Křtitele . Některé písničky mi vháněly slzy do očí . Krásné texty, krásný hlas , opravdu jsem si to užila a jistě to nebyl poslední koncert, který jsem navštívila. Přeji vám všem , aby nový rok přinesl nejen štěstí, zdraví a lásku, ale také spoustu krásných písniček , které mají smysl a vedou k zamyšlení. Ještě jednou děkuji. Zdena

20.

Celému Romantic Bandu vřelé díky za koncert v Neratově

S pozdravem

MK

 

Dobrý den,

byla jsem nadšená a děkuji za krásný zážitek v Neratově, Helena Růžičková

 

19.

Ahoj Petře, i když opožděně, jsem Ti   chtěl poděkovat za velmi příjemný večer. Když jsem Vás poslouchal, cítil jsem, že Tvoje muzika je od srdce a od všech velice profesionálně podaná. Mě nejvíce oslovila ta část, kde jste hráli instrumentálky. Při poslechu se člověk dostával do jiné příjemné životní dimenze a úžasně to nabíjí. Jsem moc rád, že Tě mám.

Mojmír Strnad

 

Milý Petře, děkujeme za včerejší večer, bylo to moc pěkné a určitě je možné říct, že zrajete jak víno. Byla tam moje tchyně a uronila i slzu… Dana Kopecká

 

Velké BRAVO ne pro Petra Hapku nebo Horáčka, ale pro zubaře PETRA HUBÁČKA. Děkuji za milý koncert. Ahoj . Martin Strejc

 

Petře, zdravíme a byli jste skvostní. Děkujeme za úžasný večer. Hana Hamanová

 

Petře , koncert byl překrásný, seděla jsem se svojí maminkou v první řadě. Markéta Němečková

18.

Ahoj Bohunko,

byl to opravdu hezký koncert, jste moc šikovní a obdivuji Tě, jak si pamatuješ všechny texty.

A  víš, co se mi strašně líbilo? Fotografie, které jste promítali při písničkách. Některé byly opravdu luxusní. 

Eva Kocourková

 

17.

Ahoj Stáňo, zrovna jsem si říkala, že Ti napíšu. Letos mnohem lepší nazvučení, fotky úžasné.

Všimla jsem si… (obrázku pro matematiky, fyziky) Kamarádka byla nadšená.

Já teda taky, příjemné zastavení ve čtvrtletním shonu!

Kromě Tvého skvělého výkonu navíc jako bonus Prokop Brož s kytarou.

16.

Ahoj Stáňo,

koncert v sále Filharmonie se mi velice líbil. Brnknul na mou strunu. Fakt to potěšilo moji duši.

Pokud byste měli zájem, mohla bych Vás napojit na smiřické městské kulturní středisko a třeba byste mohli vystoupit také u nás. 

V kapli je nádherná prostora, jen tam nemám moc ráda mikrofony, ale šikovný zvukař si poradí.

Měj se hezky a těším se na viděnou

Hanka

 

15.
Gratulujeme, bylo to super, bylo to božíííííííííííííííííí a samé smajlíky

MaP

 

14.

Ahoj Bohunko, včera to bylo moc hezké a dojemné, příjemný večer.

Díky moc Zdena

 

 13.

Moc díky za krásný zážitek z vašeho koncertu v sále Filharmonie a 3 čtyřlístky

Ivana Schulerová

 

12.

Ahoj Bohunko a Jožko,

chci Vám pogratulovat k dnešnímu koncertu, který dopadl bezvadně. Bylo to opravdu moc pěkné, líbilo se nám to

a myslím, že obava z malé účasti byla zbytečná, lidí bylo dost a tak je zřejmé, že máte své vlastní početné publikum.

Přeji Vám, ať se daří i nadále!

Děkujeme za hezký večer.  

Špráchalovi

14.

Dobrý den, pane Mudr Hubáčku.

Byl jsem dnes u mého syna Marcela Zmožka a velmi pochvalně mi vyprávěl o tom, co slyšel v Hradci Králové na Pivovarském náměstí 19.9.2019, na koncertu u příležitosti Svátku seniorů. Myslím o Vašich písních a skladbách a rád se seznámím s Vaší tvorbou, o které můj syn Marcel tak pochvalně mluvil.
S láskou a očekáváním Vaši odpovědi

Jiří Zmožek

13.

Ahoj Bohunko a Jožko,

i přes skutečnost, že jsem Vám vyjádřil obdiv hned po skončení Vašeho koncertu v kostele, považuji za nutné ještě jednou poděkovat za velmi zdařilé vystoupení, a to po všech stránkách. Vycházíte z kvalitní podstaty (skladeb), která je velmi dobře zaranžovaná, takže přesto, že jde o rukopis jednoho autora, je dosažena dostatečná pestrost jednotlivých skladeb, nápaditost a jde o bezprostřední, živou interpretaci. Ten, kdo na Váš koncert přijde častěji, si zapamatuje některé skladby (pomalu se stávají hitem), ale stále se objevují skladby nové. Např. moje žena, již zná některé skladby podle názvu v programu a někdy mne překvapí tím, že cituje části textu na cestě z koncertu (to já zatím neumím). Kapele, jak dobře víte, prospělo doplnění o houslistku, a dnes bylo i velmi hezké vystoupení toho hocha na klarinet. Navíc nutno obdivovat smysl pro detail a dokonalou režii, včetně propagace a prezentace kapely. V pozitivním hodnocení, bych mohl pokračovat posouzením dalších aspektů, ale to by bylo moc dlouhé. Zkritizovat nemám co (až na jednu skutečně maličkost, se kterou se nedá nic dělat, není podstatná a tak). Jen chci upozornit, že jinak bývám k různým hudebním počinům docela kritický, ale toto si fakt myslím, a jsem pyšný, že takto hrají, pokud to tak mohu říci, moji přátelé.

Ještě jednou díky za moc hezký zážitek.

Vaši

Mirek a Laděna     

12.

Vážení, milí Bisovi, jsem velice rád, že jsem vás konečně viděl a hlavně slyšel "naživo". A protože moc dobře vím, jak chutná zasloužená pochvala, nemohu si odpustit vám upřímně k vašemu dnešnímu výkonu blahopřát. Byli jste skvělí! Pan doktor Hubáček je výjimečná hudební osobnost. Jako komponista má sice svůj nezaměnitelný rukopis, ale přesto je každá skladbička  jiná, originální, něčím zajímavá. A ty nádherné, duchaplné texty! A navíc klávesista i kytarista k pohledání! S takovým hudebníkem spolupracovat je určitě záviděníhodné. A Pepo, smím-li ti tykat, ty jsi mě taky ohromil. Za basou ti to nejen moc sluší, ale v každou chvíli přesvědčuješ, že tě muzika těší, že rád rozdáváš radost. Tvoje basa dnes opravdu "tvrdila muziku" a navíc - většinou jsi hrál zpaměti! Potěšil jsi mě i intonačně skvělým pěveckým výkonem jak v dvojhlasech s Bohunkou, tak v trojhlasech, kterých mohlo být na můj vkus i více.  Co říci k housličkám? Ty jsou ozdobou každé kapely, vždyť vždy byly jsou a budou královským nástrojem. Jsou mým srdečním nástrojem, jediným, na který jsem se vzdělával u soukromých učitelů i na hudební škole plných dvanáct let. Paní Stáňa svým skromným projevem velmi vhodně obohatila barevnost kapely. A Bohunka? Ta ode mne dostává hned několik jedniček s hvězdičkou.  Začnu průvodním slovem, což je taky tak trochu moje parketa. Bohunko, byl jsem na tebe pyšný, tvůj projev byl naprosto bezchybný nejen po obsahové, ale i formální stránce. Tvé pěvecké kvality dobře znám z dechovky, ale ty dnešní romantické písničky jsi zazpívala naprosto úžasně .A kolik znáš zpaměti náročných textů! V  jedné skladbičce sis také zarecitovala, a to naprosto fantasticky, profesionálně. Bisovi,. když k tomu všemu přičtu i skvělou projekci, vychází mi, že jste odevzdali téměř profesionální výkon, za který vám srdečně děkuji a upřímně blahopřeji. Přiznám se, že jsme s manželkou i několikrát oslzeli.

Přeji vám mnoho dalších úspěchů a těším se, že vám v budoucnosti budu nejen tleskat, ale že si taky ještě několikrát spolu zahrajeme a zazpíváme.

S pozdravy manželé Přibylovi.

 

11.

Ahoj Petře.Chtěl jsem ti poděkovat za velmi příjemný večer ve filharmonii. Když jsem tě na podiu viděl, byl jsem na Tebe hrdý, jako bych Tě z vlastního prsu odkojil. Jsem rád, že mám takto talentovaného spolužáka, a každýmu můžu říct, to je můj kamarád Huby.

Mojmír Strnad

10.

Dobrý den, paní Bisová.

Přicházejí mi děkovné maily za skvělý zážitek, který jste dnes připravili k oslavám MDŽ. Ty díky ale patří Vám a ostatním, kteří dnes vystupovali. Pozdravte je ode mne.

 

Senioři ČR - MO Hradec Králové

Mánesova 780

500 02  Hradec Králové 2


Se srdečným pozdravem

M. Kraus

 

9.

Petře, moc Ti děkujeme za krásný večer, který jsi nám dopřál. Bylo to setkání s láskou, něhou, velkým lidstvím a s pokorou, kterou mívají pouze výjimeční lidé, a Ty takový jsi. Díky.

Marcel Rošetský a Irena Rošetská

8.

Ahojda,

děkuji celému Vašemu orchestru za krásný zážitek z Vašeho koncertu a nádherné pohlazení po dušičce při kouzelných skladbách Petra Hubáčka. Moc prosím o vyřízení vzkazu a poděkování Vaší houslové hvězdě. Po dobu celého koncertu jsem si užíval její nádherné a čisté provedení všech pasáží, přesné přechody do poloh, kde tóny berou za srdíčko. Prostě nádhera a krása, velký zážitek, děkuji. Dejte ji ještě víc prostoru, ať melodii podmalovává dlouhými tóny a pak ji umožněte delší vstupy, aby se mohla projevit. Hraje fantasticky, nechte ji rozvinout a bude ozdobou Vašeho orchestru. Moc ji přeji další úspěchy, který určitě přijdou, protože na to má. Ještě jednou veliký dík za krásný zážitek z Vašeho vystoupení.

Zdraví F. Jeřábek

 

7.

Peťo, parádní koncert. Obdivuju tvou odvahu pustit se do tak velkého projektu, klobouk dolů. Ať vám to hraje a zpívá.

Ivana Musílková

6.

Milá Bohunko, měla jsem včera obrovský zážitek, prostě úžasné, nádhera, povznášející…. Jste úžasní, jsem moc ráda, že jsem tam byla. Všechno skvělé… pan Hubáček,  zpěv, Jožka, balet… skvělé . Máte všichni můj obdiv.

Zdraví Tě, Helena

 Helena Vostrovská  koordinátorka sociálních služeb

 

5.

Peťo. Moc s Nikčou děkujeme za krásný večer plný krásných písniček v krásném podání.

Ivana Zilvarová

4.

Ahoj Petře.ŽádnýHapka, Horáček, nejlepší je Hubáček!!! Ještě jednou velké díky za koncert ve filharmonii. Je to fakt obdivuhodné, jak jsou někteří lidé schopni dělat takové věci a ještě třeba vrtat zuby. Hezký den, po koncertě je to určitě úleva.

Dana Kopecká

3.
Milá paní Bohunko,

omlouvám se, že píšu až teď, ale jsem nějak zavalená povinnostmi ze všech stran. Nicméně na koncertě jsem byla a koncert byl úúúúžasný!!!!! Moc díky, bylo to opravdu krásné a myslím, že bylo i celkem hodně posluchačů. Díky taky za odkaz na nahrávku. Já jsem šla nakonec s kamarádkou, která jak jsem zjistila, se zná s Petrovou maminkou, a jí se koncert taky moc líbil a děkovala mi, že jsem jí vzala s sebou. Byl to opravdu nádherný zážitek.

Mějte se krásně, pozdravujte manžela a někdy se zastavte.

Krásný advent!

Štěpánka Sl.


2.

Ahoj Bohunko,

nejdříve ještě jednou velkou gratulaci ke zdařilému pondělnímu koncertu (posílal jsem ti hned večer SMS). Moc se nám to se ženou líbilo, příležitostně bych mohl podrobněji komentovat dojem z toho všeho.  Prosím pozdravuj Jožku!

Zdraví

Mirek Špráchal


1.

Milá Bohunko,

chtěla bych Ti moc a moc poděkovat, nejen Tobě, ale i celému triu. Byli jste báječní a Ty jsi úplná hvězda. Chtěli jsme s Františkem Vejvodou přijít Ti na závěr poděkovat, ale nevyšlo nám to. On musel ze zdravotních důvodů spěchat domů.

 

Mějte se všichni moc hezky a budu se těšit na setkání.

Hanka Žatečková

© 2023 by Alter Band. Proudly created with RBis     PÍSNIČKY ZE ŽIVOTA – PÍSNIČKY O ŽIVOTĚ | Romanticband | Česko